Lai dienu varētu pavadīt patiešām ģimeniski, esam padomājuši arī par dažādām sportiskām un vienkārši jautrām aktivitātēm arī sportisko vecāku atvasēm. Mazajiem būs iespēja piedalīties arī pašiem savās velo sacīkstēs, kā arī izklaidēties bērnu stūrītī un kopā ar ģimeni ņemt dalību ģimenes stafetēs.

Momyfit-logo

Māmiņām ar mazuļiem – Mommyfit Bootcamp

Pavisam mazos sportotājus arī droši ņemam līdzi – vecākiem būs iespēja vingrot kopā ar bērniem Momyfit grupā, kur nodarbības vadīs Veronika Dolgina no Mommyfit Bootcamp.

Vairāk info par Mommyfit viņu Facebook lapā: https://www.facebook.com/Momyfit un mājaslapā: http://www.momyfit.lv/

bušas_logo

Jauniešiem – Peintbols

Nedaudz vecākiem bērniem (sākot no 8 gadu vecuma) un jauniešiem noteikti gribēsies pašaudīties peintbola laukumā, kurā saimniekos peintbola parka Bušas darbinieki.

Vairāk info Facebook lapā: https://www.facebook.com/Peintbols un mājaslapā: http://www.busas.lv/

ludo-logo

Galda spēļu zona

Mazāk aktīvajiem pasākuma apmeklētājiem būs pieejama LUDO Galda spēļu zona, kurā varēs attīstīt savas intelektuālās un motoriskās spējas. Tāpat, būs pieejams novuss un galda teniss.

 riposhop-logo

RIPO Lonbords

Interesentiem būs iespēja iemēģināt drosmi un veiklību Longborda disciplīnā. Šis skrituļdēļa paveids pēdējos gados ir strauji guvis popularitāti gan bērnu, jauniešu un pat pieaugušo vecumu grupās.

Screen Shot 2015-08-12 at 12.33.16

 NBS

Nacionālie Bruņotie Spēki izrādīs savus ieročus un tehniku. Tāpat, apmaklētājiem būs iespēja piedalīties dažādās stafetēs ar peintbola elementiem.

alfa_cilveks

Nūjošana

Aicinām izmantot iespēju izmēģināt nūjošanas sporta veidu. Šim sporta veidam nav vecuma ierobežojum. Par spīti stereotipiem, šī akttivitāte ir aizraujoša kā jauniem, tā arī veciem. Nujošanas nodarbību vadīs pazīstamais Roberts Radičuks no www.nujotajiem.lv. Tiks pastāstīts kā pareizi šī aktivitāte ir jāveic, kā arī aktivitātes beigās visi tiks sagaidīti ar siltu tēju. Lūgums ierasties ērtos apavos. Nūjas tiks nodrošinātas bezmaksas.

 

LV-spec-pils

Spēcīgākā Latvijas pilsēta

Ģimenes Sporta dienas Saulkrastos ietvarā norisināsies Spēcīgākā Latvijsa pilsēta posms Saulkrastos, ko organizē Latvijas Pauerliftinga federācija. Visi varētāji tiks aicināti spiest stieni guļus – vīri 50kg, meitenes un jaunieši – 20kg.

footer-logo